Новини
Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У вівторок, 4 квітня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з футболу серед студентів в рамках III спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

У медичному виші працюють над створенням першого в регіоні Музею історії розвитку медицини Прикарпаття. Які рідкісні експонати наповнять композицію, розповідають ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко та завідувач кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я, професор Орина Децик.

Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

У четвер, 30 березня, в басейні кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбулась XIII обласна літня універсіада серед студентів вищих навчальних закладів з плавання.

Рейтинг матеріалу
(18 голосів)

 24-25 березня на базі ІФНМУ відбулася 86-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». Більше ста студентів з десяти медичних ВНЗ України прибули, аби взяти участь у масштабному науковому заході.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

Чоловіча студентська збірна команда з волейболу Івано-Франківського національного медичного університету продовжує виступ на чемпіонаті міста Івано-Франківська. Наразі в чотирьох турах наші студенти здобули три перемоги.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

 29 березня 2017 року відбулося засідання Центральної методичної комісії Івано-Франківського національного медичного університету

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У четвер, 30 березня, на базі кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету доцент Оксана Дідушко провела майстер клас на тему «Освоєння практичних навичок з ендокринології для студентів VI курсу».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У четвер, 30 березня, в холі центрального корпусу Івано-Франківського національного медичного університету з ініціативи осередку Наукового товариства імені Шевченка та Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені С.Бандери експонувалася меморіальна виставка, приурочена 105-й річниці від дня народження Героя України Олекси Гірника, який 21 січня 1978 року (в 60-у річницю проголошення УНР) на Чернечій горі у Каневі здійснив акт самоспалення як вияв протесту супроти русифікаційних процесів тодішньої влади в радянській Україні.

Рейтинг матеріалу
(14 голосів)

У середу, 29 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч з представниками Collegium Masoviense Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu міста Жирардув (Польща).

Рейтинг матеріалу
(21 голосів)

Майбутні стоматологи Івано-Франківського національного медичного університету визначили кращих ерудитів на чемпіонат стоматологічного факультету з брейн-рингу, який відбувся у середу, 29 березня.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika