Новини
Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У четвер, 23 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулись півфінальні матчі Кубка з міні-футболу серед студентів. Нагадаємо, ігри відбуваються на базі спорткомплексу кафедри фізичного виховання та здоров’я (вул. Целевича, 34).

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У четвер, 23 лютого, відбулось чергове засідання наукового гуртка на кафедрі медичної біології і медичної генетики Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У неділю, 19 лютого, студенти Івано-Франківського національного медичного університету учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) організували «Лікарню для ведмежат» у Дитячо-юнацькому пластовому центрі.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

УВАГА КОНКУРС!!!

Безкоштовно завантаж на свій комп’ютер або ноутбук Microsoft Office 2016

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У понеділок, 20 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті продовжився традиційний Кубок з міні-футболу серед студентів. Матчі відбуваються на базі спорткомплексу кафедри фізичного виховання та здоров’я (вул. Целевича, 34).

Четвер, 23 лютого 2017 09:33

Вебінар Web Of Science

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

Шановні колеги,

Наш університет у 2016 році мав та продовжує отримувати доступ до наукометричної бази даних наукової літератури Web of Science. Проте не всі науковці не ознайомлені навіть з основними можливостями платформи для організації якісних наукових досліджень або навчання. Тому час від часу стають жертвами шахрайських видань, втрачаючи, час, свої дослідження та кошти і не отримуючи омріяних публікацій.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

Ректор Івано-Франківського національного медичного університету, професор Микола Рожко включений до Міжнародної програмової ради періодичного видання Вроцлавського медичного університету «Dental and Medical Problems».

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

У Києві в Інституті геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМН України 17-18 лютого відбулась ювілейна Х Міжнародна конференція молодих вчених «Захворювання кістково-м’язової системи та вік», присвячена пам’яті професора Є.П. Подрушняка.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У суботу, 18 лютого, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбувся турнір з тенісу «Прикарпатська ракетка» серед студентів вищих навчальних закладів.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

 Викладачі кафедри медицини катастроф та військової медицини розповіли та продемонстрували журналістам медійного проекту «Голос місцевих ЗМІ» з усієї України, як навчають майбутніх медиків офіцерів запасу.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika