Новини
Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету попрацювали волонтерами на спортивних змаганнях «Гонка Нації», які відбулись у суботу, 25 лютого, в гірськолижному комплексі «Буковель».

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

З 6 по 17 лютого на кафедрі дитячих хвороб ПО Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету вперше відбувся цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання медико-соціальних послуг підліткам та молоді. «Клініки, дружні до молоді».

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

23-24 лютого відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів I-II рівнів акредитації зі спеціальності «Фармація» під назвою «PАNACEA».

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

Студент другого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Олександр Шваб виборов перше місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У суботу, 25 лютого, відбулись матчі четвертого туру чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед команд Першої ліги. Студентська збірна Івано-Франківського національного медичного університету зіграла два матчі.

Рейтинг матеріалу
(15 голосів)

У навчально-практичних центрах ІФНМУ, а їх близько півсотні, студенти проводять, медичні маніпуляції на манекенах як на справжніх пацієнтах, лабораторні дослідження тощо. Однак є певні труднощі, з якими зустрічаються і викладачі, і студенти.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

У четвер, 23 лютого, на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з інфекційних хвороб серед студентів 5 і 6 курсів медичного факультету.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У четвер, 23 лютого, на кафедрі ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету відбулось відкрите практичне заняття у студентів 6 курсу 56- групи.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У п’ятницю, 24 лютого, в спортзалі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з волейболу і дартсу в рамках щорічної спартакіади «Здоров’я» серед викладачів і працівників Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

Викладачі Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь у дводенній конференції з елімінації кору та краснухи, яка відбулась на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця 21-22 лютого.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika