Новини
Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

На базі Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні запрацював Центр реабілітації дітей з порушенням слуху та мови. Це спільний проект медичного закладу та ІФНМУ. 

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

У четвер, 6 квітня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я етапом змагань зі стрільби завершилась ІІІ спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У вівторок, 4 квітня, на курсі офтальмології кафедри оториноларингології та офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету відбулося відкрите практичне заняття у студентів IVкурсу 7* групи медичного факультету на тему: «Захворювання сітківки. Захворювання зорового нерва».

Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

На початку квітня у польському місті Ополє пройшла «Перша міжнародна конференція студентських наукових кіл». З поміж учасників з Польщі та Німеччини Україну представляли молоді науковці з Івано-Франківська.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Днями доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Івано-Франківського національного медичного університету Маргарита Косякова відзначила свій 85-й рік від Дня народження.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У суботу, 8 квітня, відбувся похорон прикарпатського медика Богдана Ризанича, що загинув в зоні АТО. Колеги, студенти і викладачі Івано-Франківського національного медичного університету висловлюють співчуття родині бійця, згадують лікаря і колегу добрими словами...

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

Жодне побажання не обходиться без згадки про здоровя. Що ж робити, щоб завжди почувати себе добре? – У Всесвітній день здоровя, 7 квітня, рекомендації дають медики ІФНМУ. 

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У вівторок, 11 квітня о 15 годині в приміщенні читального залу бібліотеки ІФНМУ (вул. Галицька, 7a) відбудеться ознайомлюючий освітній захід «Писанка – символ Великодня» з майстринею керівником майстер-класу, науковцем музею мистецтв Прикарпаття Іванною Равлюк. Запрошуються всі бажаючі.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

З якими характерними для нашого краю патологіями стикаються медики? Як впливає довкілля Прикарпаття на перебіг фізіологічних процесів? Відповіді на ці питання шукали науковці з усієї України.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету з волейболу здобула черговий спортивний трофей для університетської скарбнички. Наша команда стала бронзовим призером чемпіонату міста Івано-Франківська 2017 року серед чоловічих команд.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika