Новини
Рейтинг матеріалу
(18 голосів)

Днями на кафедрі фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб відбувся майстер-клас «Алгоритм проведення проб форсованого видиху у хворих з обструктивною патологією легень». Його учасниками стали зацікавлені студенти IV і VI курсів медичного факультету.

Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

У п’ятницю, 14 квітня, напередодні Великодня, студенти Медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету відвідали Надвірнянський будинок дитини та передали тамтешнім вихованцям продукти і медикаменти.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У четвер, 12 квітня кафедра медичної біології і медичної генетики взяла участь у вебінарі, який відбувся в рамках українсько-американського альянсу. Президент альянсу професор Володимир Вертелецький провів відео-лекцію на тему «Профілактика вродженої і спадкової патології».

Рейтинг матеріалу
(22 голосів)

Нещодавно в Університеті відбулася конференція «Вплив довкілля Прикарпаття на перебіг фізіологічних процесів». Дослідження представили фізіологи, ендокринологи, генетики, біохіміки, стоматологи, педіатри та терапевти. Конференція була приурочена Дню фізіолога.

Рейтинг матеріалу
(21 голосів)

У Полтаві днями відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі стоматології. Студент п’ятого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Богдан Пелехан у складі університетської команди виборов третє місце.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

За ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я 11 квітня відзначається Всесвітній день привернення уваги суспільства до хвороби Паркінсона.

Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжується розбудова і вдосконалення навчальної бази. У середу, 12 квітня, відбулось офіційне відкриття нового навчально-практичний центру «Гігієна та екологія».

Рейтинг матеріалу
(15 голосів)

Напередодні Великодня в ІФНМУ студенти-медики з України та світу розписували писанки.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Днями кафедра мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету провела діагностичне тестування з іноземних мов, яке складали понад 120 викладачів університету.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

У вівторок, 11 квітня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з легкої атлетики серед студентів Івано-Франківського національного медичного університету, які завершили програму цьогорічної студентської спартакіади.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika