Новини
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті 2-3 березня відбулась міжнародна конференція з питань глобального здоров’я.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У вівторок, 28 лютого, у спортзалі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися чергові матчі студентської баскетбольної ліги області. Івано-Франківський національний медичний університет представлений на цих змаганнях одразу трьома командами. Наші студенти цього дня виграли обидва свої матчі.

Рейтинг матеріалу
(15 голосів)

3 березня міжнародна медична спільнота відзначає День охорони здоров’я вуха та слуху при підтримці Всесвітньої організації здоров’я. Цього дня фахівці Навчально-практичного Центру Слуху ІФНМУ нагадують про те, як можна захистити себе від втрати слуху.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У понеділок, 6 березня, о 18.00, відбудеться концерт-реквієм «Білі Ангели», присвячений Героям Небесної Сотні та всім героям України. Організовує відділ освітньо-виховної роботи та організації дозвілля Івано-Франківського національного медичного університету, за сприяння та підтримки керівництва облдержадміністрації. Захід пройде в залі Івано-франківської обласної філармонії.

Четвер, 02 березня 2017 16:33

Відбулася Вчена Рада

Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

28 лютого 2017 року відбулося засідання Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету, де розглянули такі питання:

Рейтинг матеріалу
(14 голосів)

У четвер, 2 березня, на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбулось відкрите практичне заняття у студентів третього курсу 30+ групи спеціальності «Лікувальна справа (фельдшер)» Медичного коледжу.

Рейтинг матеріалу
(20 голосів)

У п’ятницю, 24 лютого, в актовому залі Харківського національного медичного університету відбувся ІІІ Харківський стоматологічний фестиваль, в рамках якого пройшов відбірковий тур Всеукраїнської інтелектуальної гри «Брейн-ринг зі стоматології».

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У понеділок, 27 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з біологічної та біоорганічної хімії.

Рейтинг матеріалу
(15 голосів)

Стараннями ректорату та за підтримки адміністративно-господарського відділу на кафедрі анатомії людини Івано-Франківського національного медичного університету тривають ремонтно-реставраційні роботи.

Рейтинг матеріалу
(14 голосів)

У вівторок, 28 лютого, на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбулось відкрите практичне заняття у студентів третього курсу 26- групи Медичного коледжу.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika