Новини
Рейтинг матеріалу
(17 голосів)

До 203-ї річниці з Дня народження Великого Кобзаря, студенти та викладачі Івано-Франківського національного медичного університету організували віршований флеш-моб з читанням поезії Тараса Шевченка. «Плач Ярославни» прочитали ректор університету Микола Рожко, перший проректор Ганна Ерстенюк, професори Сергій Геращенко і Лариса Ковальчук, викладачі й студенти МЕДу.

Рейтинг матеріалу
(266 голосів)

Доцент кафедри дитячої хірургії та пропедевтики педіатрії Івано-Франківського національного медичного університету Олег Курташ поділився враженнями від стажування у провідній клініці в Денвері, США.

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

У день 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, у четвер, 9 березня, в центральному корпусі Івано-Франківського національного медичного університету відкрилася виставка, присвячена Кобзареві.

Рейтинг матеріалу
(17 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті завершився традиційний студентський Кубок з міні-футболу. У фінальному матчі зустрічались команда факультету підготовки іноземних громадян «Король Абдалла II» і команда інтернів першого року навчання «Оптимус». З рахунком 4:2 перемогу здобув «Оптимус».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Сьогодні світ відзначає Міжнародний жіночий день. Вітаємо всіх наших прекрасних викладачів, працівників, студентів і ветеранів університету з цим чудовим святом! Будьте здорові, кохані та щасливі! Нехай у Вашому серці завжди панує весна!

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

Вчора, 6 березня, в обласній філармонії медуніверситет провів концерт-реквієм «Білі Ангели», присвячений Героям Небесної Сотні та всім героям України. Зібрані з концерту кошти – 5, 631 грн та 125 $ – підуть на реабілітацію українських бійців, зокрема, для реабілітаційних заїздів БФ "Творча Криївка". 

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У понеділок, 6 березня, в морфологічному корпусі Івано-Франківського національного медичного університету відбулась зустріч студентів з активістами проекту «Рух за життя», присвячена боротьбі з абортами.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч з представниками ТЗОВ «Антиплагіат». Це українські розробники сервісу перевірки робіт на плагіат.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У понеділок, 6 березня, на кафедрі фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбулися змагання з гирьового спорту в рамках щорічної студентської спартакіади.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

у вівторок 14 березня о 16:00 год.  відбудеться концерт присвячений дню народження Великого Кобзаря "Кобзарева родина".  Захід пройде в залі Івано-франківської обласної філармонії.
Вхід вільний.
Ректорат

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika