Новини
Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь у першій Національній нараді з лідерами студентського руху «Якість освіти з імунізації. Медична реформа та студентство». Говорили про якість медичної допомоги, медичну реформу та що чекає медицину в найближчому майбутньому.

Рейтинг матеріалу
(19 голосів)

19-21 квітня в Києві відбувся V з’їзд Асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. У форумі взяли участь більше 300 фахівців із України, Польщі, Латвії, Словаччини, Німеччини, Франції.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради спільно з Європейською медичною студентською асоціацією (EMSA) в рамках проведення тижня вакцинації проводить акцію «Vaccination».

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

25-26 квітня відбудеться Міжнародний науково-практичний медичний форум «Медицина України – європейський вибір» 

26 квітня об 11:00 у залі засідань Вченої ради (ЦК ІФНМУ 1 поверх) відбудуться лекції по психологічній реабілітації.

26 квітня об 11:00 у залі засідань (ЦК ІФНМУ 2 поверх) пройде круглий стіл перспективи міжнародної співпраці ІФНМУ, "Організація студентського самоврядування, проблеми, перспективи, європейський досвід".

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Лекцію про доказову медицину студентам-випускникам ІФНМУ та медикам Івано-Франківського міського клінічного пологового будинку читала акушер-гінеколог, засновник і керівник Міжнародної академії здорового життя Олена Березовська.

 

 

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У четвер, 20 квітня, на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбувся семінар «Нові підходи до діагностики і лікування імунозалежної патології».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Нещодавно в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Гігієна». Студентка шостого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Богдана Доскалюк привезла перемогу.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

Днями в Україні відбувся Всеукраїнський День діагностики меланоми і рамках панєвропейського проекту «Євромеланома». З нагоди цієї дати медики Франківщини та науковці Івано-Франківського національного медичного університету скликали прес-конференцію для інформування населення про це захворювання.

Рейтинг матеріалу
(25 голосів)

Дорогі студенти, колеги, ветерани університету та вся університетьска громадо!

Щиро вітаю вас із Великодніми святами! Нехай в ці святкові дні ваші родини зберуться колом за святковим столом! Нехай в цей день любов і радість прийде у Ваше життя, хай мир і спокій не покидають Ваші серця..

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

В Україні розробляють механізм передачі дороговартісного препарату згортання крові на домашнє лікування пацієнтам, – експерт МОЗ України по гемофілії, доцент кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства ІФНМУ Наталя Глушко.

 

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika