Новини
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

На базі Івано-Франківського національного медичного університету 15 березня відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

У середу, 15 березня, в приміщенні поліклінічного відділення Лисецької центральної районної лікарні урочисто відкрили навчальну кімнату кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У місті Кременець Тернопільської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів. У престижних змаганнях взяли участь студент і викладач Івано-Франківського національного медичного університету. Обидва повернулися з перемогою.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

Розмаїття етнічних костюмних барв акторів-аматорів, мікс давнього та сучасного мелосу, актуальні для минулого та теперішнього тексти Шевченка. З таким театральним візаві 14 березня на сцену обласної філармонії до івано-франківців вийшли студенти ІФНМУ.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У п’ятницю, 10 березня, студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської студентської медичної асоціації (EMSA) ділились своїми знаннями на тренінгу з домедичної допомоги із працівниками вело-любителями ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У понеділок, 13 березня, на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбулось відкрите практичне заняття у студентів ІІІ курсу 30а групи спеціальності «Лікувальна справа (фельдшер)» Медичного коледжу.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

Асистенти кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету Мирослава Гамерник та Віра Кузенко виграли грант на безкоштовну участь в Міжнародній літній академії практичної дерматології в місті Мюнхен, Німеччина.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

З ініціативи Івано-Франківського національного медичного університету та Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації 9-10 березня в місті Яремче відбулась науково-практична конференція «Прикарпатські дерматовенерологічні дні 2017».

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

На курсі офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з офтальмології. Олімпіада проходила у два тури.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У четвер, 9 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті в рамках проведення Шевченківської декади відбулася зустріч студентів з ветераном ОУН-УПА Степаном Приймою на тему «Тарас Шевченко і українська національна ідея».

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika