Новини
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У понеділок, 13 березня, студенти ІІІ курсу фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету провели виховний захід «Збережемо первіоцвіти» з школярами четвертих класів івано-франківської ЗОШ №18.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

В Медичному коледжі Івано-Франківського національного медичного університету відбувається перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Краща медична сестра» серед студентів випускних курсів спеціальності «Сестринська справа».

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

7-9 березня делегація ІФНМУ побувала з офіційним візитом у Карловому університеті (Прага, Чехія). Це вже другий візит представників ректорату до цього відомого у Європі навчального закладу. Результат поїздки - підписання угоди про співпрацю.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У середу, 15 березня, під час засідання обласного методичного об’єднання методистів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, яке відбувалося в Івано-Франківському національному медичному університеті, студенти-медики представили концерт, присвячений українській любовній ліриці.

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

У середу, 15 березня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з армспорту серед студентів в рамках III спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У вівторок, 15 березня, на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбулося відкрите практичне заняття у студентів ІІІ курсу 24+ групи Медичного коледжу.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У Києві відбувається VIII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2017». У виставці беруть участь представники освітніх закладів з різних регіонів України, а також 12 закордонних країн, в тому числі США, Швейцарії, Франції.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У четвер, 16 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті в рамках VI Івано-Франківського стоматологічного форуму відкрилась виставка «Медвін: стоматологія».

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

23-24 березня, в ІФНМУ стартує 86-а науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Інновації в медицині». Традиційно її організатором є Студентське наукове товариство (СНТ). Окрім франківських вихованців, учасниками конференції будуть молоді науковці з Вінниці, Львова, Тернополя, Чернівців, Ужгорода, Дніпропетровська, Запоріжжя та інших міст. Також очікують студентів-іноземців.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У понеділок, 20 березня, у залі засідань Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету відбудеться зустріч з легендарним українським добровольцем медиком Яною Зінкевич. Початок о 16:00.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika