Новини
Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

18-літнім підлітком вона пішла добровольцем на війну. Тоді у неї було синє волосся і татуювання на руках. Цікавилась навчанням і розвагами. Коли почались бойові дії, медичної служби на фронті не було. Поступово почали приходити добровольці і зараз 21-річна Яна Зінкевич очолює медичний батальйон «Госпітальєри».

Рейтинг матеріалу
(15 голосів)

У вівторок, 21 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся дистанційний семінар-нарада завідувачів кафедр української мови вищих навчальних закладів та факультетів фармацевтичного і медичного профілю «Змістове наповнення програм та методичне забезпечення навчального процесу з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» та вибіркових мовних дисциплін».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У понеділок, 20 березня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з волейболу на Кубок Студентського профкому Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

В Медичному коледжі Івано-Франківського національного медичного університету завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Краща медична сестра» серед студентів випускних курсів спеціальності «Сестринська справа».

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

Асистент кафедри хірургії № 2 та кардіохірургії Івано-Франківського національного медичного університету, кандидат медичних наук, лікар хірург-проктолог Ігор Садовий був учасником VI загальнопольського симпозіуму «Успіхи в колоректальній хірургії», що відбувався 16-18 березня в місті Сероцьк, Польща.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

21 березня світ відзначає Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Про це захворювання та проблеми, пов’язані з ним, розповідає головний спеціаліст з медичної генетики Департаменту охорони здоров’я ОДА, кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти Надія Фоменко.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

16-17 березня на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології».

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У четвер, 23 березня, в «Pasage Gartenberg» о 19:00 відбудеться грандіозне вокальне шоу — «Голос ІФНМУ», яке організовує Студентський парламент Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

17 березня VI Івано-Франківський стоматологічний форум продовжила Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в сучасній стоматології» 

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У середу, 15 березня, на кафедрі клінічної анатомії та оперативної хірургії Івано-Франківського національного медичного університету відбулося чергове, шосте з початку цього семестру, засідання студентського наукового гуртка, яке проводив асистент кафедри Степан Романюк.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika