Новини
Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

«Сучасні проблеми медицини і фармації в наукових розробках студентів і молодих вчених» 29-30 березня 2012 року

(м. Івано-Франківськ ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» 29-30 березня 2012 року)

Понеділок, 02 квітня 2012 14:38

Розділ "Студентам"

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

2

У розділі "Студентам" розміщено інформацію про Державну атестацію випускників 2012 року Медичного факультету та Факультету підготовки іноземних громадян за спеціальностями "Лікувальна справа" та "Педіатрія" та Стоматологічного факультету за спеціальностями "Стоматологія" та "Стоматологія ортопедична".

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

16-17 березня 2012 року у м. Яремче ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» проведено науково-практичну конференцію «Роль сучасних методів діагностики онкологічних захворювань в персоніфікації лікування»

Четвер, 29 березня 2012 20:42

Міс медичний університет

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

На минулому тижні студенти нашого університету мали можливість помилуватися найяскравішими дівчатами своїх факультетів! Щорічний конкурс краси знову здивував красою учасниць всіх глядачів, присутніх в Обласній Філармонії в той незабутній вечір. Неперевершені красуні, яскраві художні номери, море подарунків і позитиву-і все це конкурс "Міс медичний університет"

Середа, 28 березня 2012 10:28

Шевченківська декада

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

 В Івано-Франківському національному медичному університеті з нагоди 198-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря відбулася Шевченківська декада.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

19 березня 2012 р. в ІФНМУ (вул. Галицька, 2. Зал засідань, 2-й поверх) засідала медико-біологічна  комісія НТШ у рамках двадцять третьої наукової сесії Наукового товариства ім. Т.Г. Шевченка.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбувається Науково-практична конференція «Інноваційні технології в сучасній стоматологічній практиці», в рамках проведення першої стоматологічної виставки «МЕДВІН» - спеціалізована виставка з міжнародною участю «МЕДВІН:Стоматологія»,  20 - 22 березня 2012 року

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Раді повідомити вам про те, що 15 березня пройшов ІІ тур танцювально-розважального шоу “Танці з викладачами”, який був присвячений латино-американській програмі. Пари продемонстрували не тільки техніку виконання самого танцю, але й вразили всіх акторською майстерністю.

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

І справді: в обіймах Кобзаря та його поетичного пророчого Слова побували усі науковці та студенти ІФНМУ впродовж концерту, що відбувся в залі обласної філармонії 13.03.2012 року. Концерт, присвячений 198-річниці від Дня народження Тараса Шевченка, розпочав урочистою доповідю завідувач кафедрою українознавства, відомий літератор та поет, професор Володимир Качкан. Оновлену ошатну залу заповнив спів учасників чоловічої хорової капели «Сурма» під орудою заслуженого працівника культури України доцента Богдана Волосянка. Високопрофесійно та по-українськи щиро поєднала концертні номери ведуча – доцент кафедри клінічної педіатрії, кандидат наук Ірина Лембрик. Могутнє дерево українського роду та народу, яке живеться духом національного патріотизму, продемонстрованого на концерті учасниками та слухачами, буде жити вічно.

                                                                                                                              ЦКСМ             ІФНМУ

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

В четвер, 23 лютого в приміщенні кафе “Наукове” пройшов фінальний тур чемпіонату ІФНМУ з ”Брейн-рингу”. До фіналу потрапили наступні команди:

”ЄМСА”, ”Шок”, ”Біопотенціал”, ”9-та рота”, ”Ахтунг-Центрифуга”, ”Брешуть всі”, ”Джон Траволта” та команда ”Доктор Хопта”, яка через проблеми зі складом не змогла зіграти у фінальному турі, тому їхнє місце зайняла команда ”Жвірі”

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika