Новини
Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

13 листопада 2012 року на базі кафедри мовознавства ІФНМУ як опорної з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» відбулася зустріч із викладачами однопрофільної кафедри Буковинського державного медичного університету з метою налагодження міжкафедральних інтегральних зв’язків та для обміну досвідом викладання дисциплін «Українська мова (за професійним спрямуванням)» та «Українська (російська) мова як іноземна».

Четвер, 29 листопада 2012 14:33

Фото-мозаїка

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

Студентський Парламент ІФНМУ до міжнародного дня студента організовував фото-мозаїку. Студентам та викладачам в такий спосіб було запропоновано стати частинкою рідного університету. Усі бажаючі мали змогу надіслати фотографії пов’язані з університетським життям, що згодом вилилось в феєричну фото-мозаїку Центрального корпусу ІФНМУ.

Четвер, 29 листопада 2012 13:48

Програма Tempus в Івано-Франківську

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

21-22 листопада 2012 р. в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника проводились Інформаційні дні Програми Tempus ІV – 2012 та семінари з питань упровадження інструментів Болонського процесу – ЄКТС і Національної рамки кваліфікацій. Заходи організовані Національним Tempus-офісом в Україні в співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

Цього року до нашого клубу приєдналися і учні медичного коледжу. В понеділок 12.11.12 вперше відбувся чемпіонат з брейн-рингу, де розігрувався "Кубок коледжу". Хоч всі команди брали участь у такому змаганні вперше, вони виступили на рівні досвідчених гравців.
        Переможцем стала команда "Їжачки в тумані", зовсім трішки поступилась їм команда з вибуховою назвою "Бомба", а почесне 3 місце отримала команда "Смішарики в білих халатах".

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

19 листопада 2012 року о 18.00 в актовій залі Центрального народного Дому відбувся конкурс «Кращий студент ІФНМУ-2012» в рамках конкурсної програми «Кращий студент України», на якому представляли свої таланти та дружньо боролись за першість: Марія Линдюк (студентка 4 курсу), Денис Бунчак (студент 2 курсу), Ілона Шемрай (студентка 3 курсу), Леся Середюк (студентка 4 курсу), Денис Волинський (студент 4 курсу), Богдана Вацеба (студентка 5 курсу).

Четвер, 29 листопада 2012 13:44

Солодке свято дітям-сиротам

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Традиція збирати солодощі дітям-сиротам в студентських гуртожитках ІФНМУ, початок якій дає студентський профком, пройшла дуже успішно. В ніч з 31 жовтня на 1 листопада організатори акції перевтілились в темні сили і збирали солодощі з фразою:,,Цукерки або смерть!!! ’’

Четвер, 29 листопада 2012 13:43

Концерт виконавців та колективів

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

 15 листопада 2012 року о 18:00 в актовій залі Центрального Народного Дому відбувся щорічний огляд-конкурс аматорських колективів та виконавців 2 – 5 курсу медичного факультету. На святі були присутні ректорський та професорсько-викладацький склад університету й студенти. Координаторами звіту творчої самодіяльності виступили: Володимир Федорак,  Любов Николишин,  Галія Кулинич.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

15 листопада 2012 року в приміщенні театру кіно «Люм’єр» за підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА вперше на Прикарпатті відбувся міжуніверситетський чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» Організатором виступив Івано-Франківський клуб метикуючих, який очолює Макаров Володимир Іванович.

Четвер, 29 листопада 2012 13:42

Нові стандарти кардіодопомоги

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

9 листопада 2012 року в Івано-Франківську відбулась конференція на тему «Гострий коронарний синдром з елевацією сегмента ST: стандарти сучасної реперфузійної терапії. Проблеми та рішення». У ній взяли участь провідні спеціалісти з лікування гострого інфаркту міокарда міста та області, представники влади та ЗМІ, викладачі Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

12 листопада 2012 року в холі Івано-Франківського національного медичного університету в рамках акції «Майбутнє доброї справи в твоїх руках» відбулась ярмарка організована благодійною організацією «Карітас». Це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль якої полягає в розвитку громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika