Новини
П'ятниця, 04 листопада 2011 23:29

"Бабенківські читання"

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

 27-28 жовтня на базі Івано-Франківського національного медичного університету проходила науково-практична конференція з міжнародною участю «Бабенківські читання», присвячена пам’яті академіка Бабенка Георгія Овксентійовича – засновника вітчизняної наукової школи мікроелементології, який впродовж 25 років очолював Івано-Франківський (Станіславський) державний медичний університет і понад 43 роки – кафедру біохімії.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

 На базі кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії при сприянні ректорату університету відбулося відкриття класу інтерактивного навчання.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

 В концертній залі гуртожитку №2 ІФНМУ пройшов вечір, присвячений Дівалі. Дівалі - головне індійське свято-фестиваль, свято вогнів, фестиваль вогнів, що симовлізує перемогу світла над темрявою; своєрідний індійський «Новий Рік».

Четвер, 20 жовтня 2011 20:36

Відкриття музею

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

 

Відбулося відкриття музею ім. академік АМН України, заслуженого працівника вищої школи України, лауреата Державної премії, професора Євгена Михайловича Нейка

 

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

13 жовтня в Муніципальному центрі дозвілля відбувались  змагання « Козацькі забави »

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

14 жовтня 2011р в Національному фармацевтичному університеті  (м. Харків) відбулося засідання кафедри аптечної технології ліків ім. Д.П. Сала, як опорної з дисциплін «Аптечна технологія лікарських засобів» та «Біофармація» з однопрофільними кафедрами вищих навчальних закладів МОЗ України.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)
13-14 жовтня 2011р в Національному фармацевтичному університеті відбулася Міжнародна науково практична конференція «Нанотехнології  у фармації та медицині ». З доповіддю «Впровадження нанотехнологій у створенні фітопрепаратів » виступив проф. Грицик А.Р.
П'ятниця, 07 жовтня 2011 09:36

Виставка квітів

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

6 жовтня 2011 року  Івано-Франківський національний медичний університет святкував своє 66-ти річчя. Символічним було те що любов до нашого закладу студенти висловили мовою квітів. Поруч з виставкою квітів була відкрита і представлена фотовиставка, яку підготував асистент кафедри фізичного виховання, фотохудожник Юрій Олійник.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Сьогодні в Івано-Франківську відбулося відкриття підстанції швидкої медичної допомоги у мікрорайоні Пасічна. Появи цієї підстанції чекали довго, та й дата відкриття її неодноразово зміщувалася у часі. Про важливість „швидкої” у Пасічній одноголосно говорять і представники влади, і медики, і жителі мікрорайону.

Середа, 05 жовтня 2011 18:41

Фантомний клас

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

05.10.2011 в Івано-Франківському національному медичному університеті відкрито 3-тій фантомний кабінет для навчання стоматологічного факультету.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika