Новини
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Нещодавно студенти Івано-Франківського національного медичного університету учасники наукового гуртка побували на фармацевтичному виробництві у Києві.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У четвер, 23 березня, на кафедрі травматології та ортопедії Івано-Франківського національного медичного університету відбувся майстер-клас «Надання невідкладної допомоги потерпілим з ушкодженнями кінцівок».

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

22 березня в залі засідань Івано-Франківського національного медичного університету відбулося засідання медико-біологічної комісії осередку Наукового товариства імені Шевченка.

Рейтинг матеріалу
(19 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті у четвер, 23 березня, почала роботу 86 науково-практична конференція студентів і молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». До Івано-Франківська приїхали понад 100 студентів з різних куточків України. Вони беруть участь у засіданнях 20 секцій.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У середу, 22 березня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед викладачів і працівників Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У вівторок, 21 березня, на кафедрі українознавства і філософії Івано-Франківського національного медичного університету відбулось засідання філософської комісії Двадцять восьмої наукової сесії Наукового товариства імені Шевченка.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У вівторок, 21 березня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з пінг-понгу серед студентів в рамках III спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

18-літнім підлітком вона пішла добровольцем на війну. Тоді у неї було синє волосся і татуювання на руках. Цікавилась навчанням і розвагами. Коли почались бойові дії, медичної служби на фронті не було. Поступово почали приходити добровольці і зараз 21-річна Яна Зінкевич очолює медичний батальйон «Госпітальєри».

Рейтинг матеріалу
(14 голосів)

У вівторок, 21 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся дистанційний семінар-нарада завідувачів кафедр української мови вищих навчальних закладів та факультетів фармацевтичного і медичного профілю «Змістове наповнення програм та методичне забезпечення навчального процесу з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» та вибіркових мовних дисциплін».

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У понеділок, 20 березня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з волейболу на Кубок Студентського профкому Івано-Франківського національного медичного університету.

Сторінка 1 з 186

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika