Новини
Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008 започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Він проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

У п’ятницю, 2 грудня, в бібліотеці Івано-Франківського національного медичного університету відбувся показ документального фільму «Світлі роки», в рамках Мандрівного фестивалю документального кіно з прав людини «Docudays UA».

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У п’ятницю, 2 грудня, в залі засідань ректорату відбулося засідання опорної кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

У Харкові 26-27 листопада відбувся чемпіонат України з армспорту серед вищих навчальних закладів. У відповідальних змаганнях взяли участь і студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

На кафедрі клінічної анатомії та оперативної хірургії 30.11.2016 року відбулася традиційна предметна олімпіада. В олімпіаді взяли участь 12 студентів 3 курсу медичного факультету. Членами комісії були викладачі кафедри, які і проводили оцінювання знань учасників олімпіади. Кожен член комісії індивідуально оцінював виконання практичної роботи кожного учасника олімпіади.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У середу, 30 листопада, відбулися виробничі збори студентів І курсу медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету спеціальності «Лікувальна справа», «Фармація».

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У середу, 30 листопада, в залі засідань кафедри українознавства Івано-Франківського національного медичного університету (4 поверх) відкрилась виставка раритетів Трипільської культури.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

З ініціативи Студентського парламенту Івано-Франківського національного медичного університету почався випуск студентського журналу «МЕД». Перший номер видання днями побачив світ.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У вівторок, 29 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся перегляд документального фільму «Дар любові» про християнську спільноту сімей міста Івано-Франківська, які виховують дітей з особливими потребами.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У вівторок, 29 листопада, в холі центрального корпусу Івано-Франківського національного медичного університету представники міжнародної молодіжної організації AIESEC презентували студентам можливості з волонтерського стажування за кордоном.

Сторінка 1 з 169

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika