Новини
Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

30 серпня відбулася перша співбесіда зі вступниками на факультет підготовки іноземних громадян. Серед шістьох абітурієнтів були громадяни Польщі, Нігерії та США.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

30 серпня на базі оновленого фізіологічного корпусу ІФНМУ відбулася урочиста Вчена рада.

 

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Перших п’ять із запланованих 35 автомобілів медичної евакуації «BURTEK B4731» для потреб українських воїнів днями передали представники збройних сил США.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

З 9 по 17 серпня в польському місті Ополе проходив проект «Youth and Fit Synergy» в рамках програми «Erasmus+». Чотирнадцять студентів ІФНМУ вирушили до Ополе, аби взяти участь у цьому міжнародному проекті та на належному рівні представити університет.

Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

Незабаром на базі кафедри терапії і сімейної медицини післядипломної освіти планують відкрити наукову лабораторію, де проводитимуть молекулярну діагностику. Вже до кінця цього року її мали б сертифікувати.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

22-23 серпня в Києві на базі Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика відбувся ХVІ Конґрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств. А 17-19 серпня відбувся Пре-конгрес в містах Берлін та Варшава. У цих заходах взяли участь голова правління УЛТ Прикарпаття доцент Мельник І.В., професор Чурпій І.К., лікарі Мар'яна Мельник, Наталія Федорика, Роман Федорика, Ірина Чурпій.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

В Імперському коледжі Лондона команда вчених з різних країн розробила новий тест, який зможе діагностувати бактеріальні інфекції (у тому числі менінгіт) за хвилини – але може пройти кілька років, перш ніж з'явиться версія пристрою, доступна для країн, що розвиваються.

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

29 серпня стартувала вступна компанія для студентів з іноземних країн. З цього дня вони можуть подавати вступні заяви, а потім проходити співбесіду з біології, хімії та мови (тієї, якою відбуватиметься навчання: українська, англійська або російська).

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

26 серпня в центральному корпусі університету відбулася зустріч випускників, які закінчили навчання в ІФНМУ 40 років тому. На захід прибула майже сотня випускників з різних куточків України та з-за кордону.

Сторінка 1 з 147

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika