Новини
Середа, 24 серпня 2016 09:27

З Днем незалежності України!

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Ректорат ІФНМУ вітає всіх працівників та студентів університету з Днем незалежності України. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу Батьківщину, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

22 серпня в Івано-Франківську відбулася конференція педагогічних працівників «Концепція нової української школи: реалії та перспективи». Захід відбувся за участю заступник міністра освіти і науки України Павла Хобзея, ректора ІФНМУ Миколи Рожка, заступник голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктора Кімаковича, першого заступника голови обласної ради Василя Гладія.

 

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Працівники бібліотеки ІФНМУ підготували віртуальну виставку до 25-ої річниці незалежності України. В презентованому слайд-шоу можна дізнатися багато цікавих фактів про нашу Батьківщину: в чому її унікальність порівняно з рештою світових держав, неймовірні географічні особливості, визначні досягнення і винаходи талановитих українців, відомі всьому світові.

Вівторок, 23 серпня 2016 09:46

Чим лікуються українці

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Левова частка витрачених населенням коштів припадає на ліки «травної» групи, а ось на профілактику і красу заощаджень в українців не вистачає. За даними спеціалізованого ресурсу apteka.ua, в першому півріччі цього року в Україні реалізували 765,4 млн упаковок лікарських засобів, медичних виробів, косметики та дієтичних добавок на загальну суму 27,8 млрд грн.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

19 серпня в арт-просторі «Шевченко 3» відбулося відкриття фотовиставки «Тримай книгу», яка триватиме два тижні. Автор ідеї – працівник бібліотеки ІФНМУ Ганна-Анастасія Мельничук. Виставка проходила в рамках інформаційної кампанії «Все починається з бібліотеки» за підтримки ГО «Інститут політики та урядування» та Посольства США в Україні. 

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Міноборони розпочало інформаційну кампанію під гаслом «Врятуй життя своїм бойовим побратимам – уклади контракт зі Збройними силами України» з метою збільшення кількості військових лікарів. Так запрошуються медичні працівники на службу за контрактом в закладах охорони здоров’я і частинах Збройних сил України. Наразі медична служба ВСУ укомплектована особовим складом: лікарі – 55%, середній медичний персонал – 61% і молодший медичний персонал – на 46%.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

На кафедрі дерматології та венерології ІФНМУ науковці почали більш інтенсивно впроваджувати дерматоскопію.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

Про можливості та перспективи поглиблення співпраці між Україною та державою Ізраїль для допомоги постраждалим із вираженими проявами посттравматичного стресового розладу говорили під час зустрічі в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун із надзвичайним та повноважним послом Ізраїлю в Україні Еліавом Бєлоцерковські.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

Асистента кафедри радіології та радіаційної медицини Андрія Белегая мобілізували в лютому 2015-го. На війні був лікарем-ординатором приймально-сортувального відділення в медичній роті 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади. Півроку разом із колегами прожив у цивільній лікарні в Станиці Луганській.

 

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Завідувач кафедри дерматології та венерології Олександр Александрук розповів, як улітку вберегтися від шкідливого впливу сонячного проміння.

Сторінка 1 з 145

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika