Новини
Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У четвер, 16 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті продовжилися футбольні баталії традиційного Кубку з міні-футболу серед студентів. Матчі відбуваються на базі спорткомплексу кафедри фізичного виховання та здоров’я (вул. Целевича, 34).

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У середу, 15 лютого у Територіальному центрі соціальної допомоги відбулась пізнавальна зустріч студентів Івано-Франківського національного медичного університету із літніми людьми.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

Делегація Івано-Франківського національного медичного університету 13-14 лютого побувала з візитом у ректора Університету Дебрецена (Угорщина), де ознайомилась із умовами проживання та навчання студентів.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У четвер, 16 лютого, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбулися змагання з плавання в рамках студентської спартакіади.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

У середу, 15 лютого, в науковій бібліотеці Івано-Франківського національного медичного університету студенти зустрілися з літераторами нашої області. На запрошення доцента кафедри мовознавства Марії Гуцол до медичного вишу здійснили творчий візит троє абсолютно різних авторів. Якщо все ж шукати спільне між ним — …мабуть, дружба. Але не тексти.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У понеділок і середу, 13 і 15 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті продовжився традиційний Кубок з міні-футболу серед студентів. Матчі відбуваються на базі спорткомплексу кафедри фізичного виховання та здоров’я (вул. Целевича, 34).

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У середу, 15 лютого, на кафедрі фізичного виховання та здоров’я відбулись змагання з шахів в рамках традиційної студентської спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

Асистент кафедри медичної біології і медичної генетики Івано-Франківського національного медичного університету Леся Передерко отримала сертифікат міжнародного зразку володіння англійською мовою рівня В 1.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У понеділок, 20 лютого, о 17:00 в залі Івано-Франківської обласної філармонії (вул. Леся Курбаса, 3) відбудеться концерт-реквієм «Білі ангели», присвячений героям Небесної Сотні та всім Героям України. Вхід вільний.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У четвер, 9 лютого, на кафедрі анатомії людини Івано-Франківського національного медичного університету відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка.

Сторінка 1 з 178

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika