Новини
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

28 вересня відбулася зустріч представників ІФНМУ з членами моніторингової місії, гранд-холдерами проекту «TEMPUS MUMEENA» професором, директором медичних освітніх програм Річардом Фюлле та бізнес-менеджером Елейн Брок з університету Лідса, Великобританія.

 

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

Нещодавно в Центрі слуху ІФНМУ з’явилася можливість діагностики вад слуху в дітей і дорослих приладом, який є лише в кількох медичних закладах України.

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

22-23 вересня на Прикарпатті відбувся навчально-освітній курс за темою «Дискусійні питання в неврології», який проводився завідувачем кафедри неврології та нейрохірургії Вікторією Гриб за участю провідних фахівців із неврології.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

Бівалентну поліомієлітну вакцину цього тижня розвезуть по регіонах. Про це повідомила заступник міністра охорони здоров'я України Оксана Сивак 26 вересня під час прес-конференції на тему планових щеплень проти поліомієліту.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У фойє Івано-Франківської обласної філармонії у понеділок, 26 вересня, відбулася виставка картин асистента кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини ІФНМУ Галини Григорук.

Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

У понеділок, 26 вересня, в івано-франківській обласній філармонії відбувся благодійний концерт «Подаруй дитині мрію». Зібрані кошти будуть спрямовані на облаштування ігрового дитячого майданчика для дітей з особливими потребами, який встановлять на території обласної дитячої клінічної лікарні.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

26 вересня на кафедрі акушерства і гінекології відбулася зустріч студентів і викладачів ІФНМУ з лікарем, акушер-гінекологом, засновником і керівником Міжнародної академії здорового життя, авторкою книг Оленою Березовською, під час якої обговорювали застарілі та неправдиві діагнози в акушерстві та гінекології.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

З метою забезпечення дистанційної форми навчання, Вам необхідно отримати логіни і паролі доступу у деканаті фармацевтичного факультету та здійснити вхід до хмари університету

ІНСТРУКЦІЯ ВХОДУ 

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

У Києві пройшов семінар щодо проекту «Поліпшення здоров’я на службі людей», який Міністерство охорони здоров'я втілює разом зі Світовим банком. Йдеться про інвестиційний проект Світового банку, метою якого є підтримка МОЗ і органів урядування областей у впровадженні змін охорони здоров'я. Проект реалізується з 2015 по 2020 роки.

Понеділок, 26 вересня 2016 10:52

У світі відзначають День контрацепції

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

26 вересня, починаючи з 2007 року, з ініціативи міжнародних організацій, що займаються питаннями репродуктивного здоров’я, почав відзначатися «Всесвітній день контрацепції». 

Сторінка 1 з 154

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika