Новини
Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

Міністерство охорони здоров’я України разом із Національною медичною академією післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Агентством зі зменшення загрози (США) та Британським медичним журналом (BMJ) презентували проект «Тренінгова ініціатива щодо підтримки клінічного рішення».

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

Днями в італійському Турині стартує чемпіонат світу з гирьового спорту. У складі збірної України участь у відповідальних змаганнях візьмуть двоє студентів Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(3 голосів)

Нещодавно на кафедрі дитячих хвороб ПО відбулася відкрита лекція «Диференційна діагностика інтерстиційних захфорювань легень у дітей» за участю професора Ольги Цимбалістої.

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

Нещодавно у Мілані відбувся Конгрес з інтенсивної терапії та невідкладної медицини, в якому взяв участь завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Іван Тітов. Захід зібрав більше п’яти тисяч фахівців світу.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

Студентська збірна Івано-Франківського національного медичного університету посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Івано-Франківської області з гирьового спорту та гирьового хортингу. Змагання відбулися у суботу, 22 жовтня, у спортзалі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У вівторок, 25 жовтня, чергова вчена рада Івано-Франківського національного медичного університету почалася з приємної події. Ректор університету Микола Рожко нагородив студентку другого курсу Ірину Савчин, яка займається гирьовим спортом та досягла в ньому неабияких успіхів.

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

На кафедрі внутрішньої медицини №2 та медсестринства розпочинається впровадження в навчальний процес «Інтерактивної системи опитування QRF300» (Qomo Hite Vision), яка дозволяє одночасно провести опитування 50-ти слухачів, чи студентів. 

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Нещодавно завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Іван Тітов взяв участь у 23-ій щорічній Міжнародній конференції в Зальцбурзі, яка була присвячена нейрореабілітації, нейропротекції і лікуванню хворих з інсультами.

 

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

З 25 по 27 жовтня у Київському палаці дітей та юнацтва проходить VIII Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті". ІФНМУ представляють завідувач кафедри гігієни та екології Михайло Мізюк, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Сергій Кобець і заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Ігор Цюцьмаць. 

 

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

Днями на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася VII Міжнародна християнсько-медична конференція, яка проходила за організаційної підтримки ІФНМУ.

Сторінка 1 з 162

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika