Новини
Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У вівторок, 17 січня, засідання Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету почалося з приємної несподіванки. До зали засідань завітали колядники.

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

У вівторок, 17 січня, відбулося чергове засідання Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(25 голосів)

Доцент кафедри гістології, цитології та ембріології Івано-Франківського національного медичного університету Ольга Гевка та студент шостого курсу Микола Островський створили на платформі Prometheus курс медичного циклу «Проста гістологія».

Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

У четвер, 12 січня, в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка відбулось офіційне відкриття персональної виставки живопису асистента кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Івано-Франківського національного медичного університету Галини Григорук.

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

У середу, 11 січня, на кафедрі фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету завершились змагання з футзалу між працівниками і викладачами університету в рамках щорічної спартакіади «Здоров’я».

Рейтинг матеріалу
(18 голосів)

У вівторок, 10 січня, на кафедрі фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету почались змагання з футзалу між працівниками і викладачами університету в рамках щорічної спартакіади «Здоров’я».

Рейтинг матеріалу
(23 голосів)

У вівторок, 10 січня, в холі центрального корпусу Івано-Франківського національного медичного університету відбувся спільний виступ університетської чоловічої хорової капели «Сурма» імені Богдана Волосянка та народного українського хору «Водограй» харківського курорту «Березівські мінеральні води».

П'ятниця, 30 грудня 2016 11:14

З Новим роком!

Рейтинг матеріалу
(35 голосів)

Сердечно вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай новий рік принесе у вашу оселю цілу хурделицю добра та щастя!

Бажаю вам спокою і благополуччя в родинах, завзяття в роботі, життєвої мудрості та любові, здоров'я і оптимізму! Нехай диво різдвяного затишку огорне ваші домівки!

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У четвер, 29 грудня, у спортивному комплексі кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбувся фінальний футбольний матч між командами студентів з Йорданії та Іраку.

Рейтинг матеріалу
(13 голосів)

У вівторок, 27 грудня, на засіданні Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету відбулося нагородження студентів університету, які стали переможцями конкурсів художньої самодіяльності.

Сторінка 1 з 173

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika